Series
Ratings
180
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 0.5
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0