Titles you rated
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
I Was a CarRated ★ 4.5
The Worst WitchRated ★ 4.5
The Worst WitchRated ★ 5.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 5.0- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 1Rated ★ 5.0
LAN LifeRated ★ 5.0
Video StarRated ★ 5.0- Take Care of the WitchRated ★ 5.0
Song Eun-yi Kim Sook's Movie SecurityRated ★ 5.0- With You Season 2: The Greatest LoveRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Skam France Season 2Rated ★ 3.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0