Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 4.5
Pet SemataryRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 4.0
Shazam!Rated ★ 2.5
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
The Lego Movie 2: The Second PartRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
RageRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Traces of SinRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0