Series
Ratings
23
TriangleRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
- Fairy CommiRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0