Movies
Ratings
232
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5