Series
Ratings
166
SignalRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
3rd Rock from the SunRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0- Daughters of a Rich FamilyRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 3.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.5- IljimaeRated ★ 3.5