Movies
Ratings
726
DuneRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Struck by LightningRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.0