Titles you rated
Top GunRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5