Series
Ratings
146
KingdomRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- 나루토 2기Rated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.0