Titles you rated
Singin' in the RainRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
The Addams FamilyRated ★ 3.0
TronRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5