Titles you rated
Little ForestRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Red SparrowRated ★ 2.0
365 DaysRated ★ 0.5
The Old GuardRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.0
Project PowerRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
The SilenceRated ★ 1.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.0