Series
Ratings
14
GoedamRated ★ 0.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0