Movies
Ratings
488
The TerminalRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5