Movies
Ratings
303
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 2.5
P.S. I Love YouRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 2.5
Marine BoyRated ★ 2.5
Modern TimesRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5