Movies
Ratings
908
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 3.5
Meet the FockersRated ★ 2.0
Doctor DolittleRated ★ 2.0
UltravioletRated ★ 2.5
The CaveRated ★ 3.0
Ninja ScrollRated ★ 4.5
4 Horror Tales - RoommatesRated ★ 3.5
My Beautiful Girl, MariRated ★ 4.5
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Small SoldiersRated ★ 2.0
NotoriousRated ★ 5.0
Land of the DeadRated ★ 3.0
King ArthurRated ★ 3.5