Series
Ratings
301
To. JennyRated ★ 2.0
Let’s Go Video TravelRated ★ 4.0
Salty TourRated ★ 3.0- Rude Miss Young Ae Season 15Rated ★ 3.0
- Soksajeong SsallongRated ★ 3.5
Cafe AmorRated ★ 2.5
Dating AloneRated ★ 3.0
Dunia: Into a New WorldRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0- Battle of TonguesRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 2.0
Imjin War 1592Rated ★ 4.0