Titles you rated
Blue ValentineRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
DianaRated ★ 3.0
The Iron LadyRated ★ 5.0
Big EyesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 2.5
I, TonyaRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Rust and BoneRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0