Titles you rated
Criminal MindsRated ★ 3.0
Idol RoomRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 4.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5- Stand up!!Rated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 3.5
Anne of Green GablesRated ★ 4.5