Movies
Ratings
575
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
IkiruRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5