Titles you rated
PunchRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5