Titles you rated
AvatarRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5