Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Bubble GumRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
Legend of the PatriotsRated ★ 4.5- Family's HonorRated ★ 4.0
Blade ManRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
Run, Jang MiRated ★ 3.0