Titles you rated
- Star in My HeartRated ★ 4.5
Everybody Say KimchiRated ★ 3.0- Eyes of DawnRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Princess Ja MyungRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.5- Ad MadnessRated ★ 4.5
- Kuk HeeRated ★ 4.5
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Baywatch Season 1Rated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Beverly Hills, 90210Rated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.5
CharmedRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0