Titles you rated
AshfallRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 3.0
What a Man WantsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Ouija: Origin of EvilRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
The VisitRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0