Series
Ratings
22
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5