Titles you rated
Dolores ClaiborneRated ★ 4.0
Mr. VampireRated ★ 3.0
UDONRated ★ 4.0
Royal TrampRated ★ 4.0
The Scorpion KingRated ★ 3.0
SaharaRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
The RiteRated ★ 4.5
God of Gamblers' ReturnRated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 3.0
Go Go 70'sRated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 2.0
UndisputedRated ★ 3.0
The GuardianRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 3.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 1.5
The WarriorRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.0
Sleepy HollowRated ★ 4.0