Titles you rated
- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 3.0
- 블리치Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5