Series
Ratings
20
Mr. SunshineRated ★ 4.5
MessiahRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
StartupRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5