Movies
Ratings
15
The Dark KnightRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 2.0