Titles you rated
RV: Resurrected VictimsRated ★ 0.5
The King's Case NoteRated ★ 1.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 5.0
Miss BaekRated ★ 3.0
IdolRated ★ 0.5
Circle of AtonemenRated ★ 0.5
The CulpritRated ★ 2.5
The Pink CloudRated ★ 2.5
Nobleman Ryu’s WeddingRated ★ 1.0
On the LineRated ★ 1.5
BenedettaRated ★ 3.5
City of Life and DeathRated ★ 3.5
Raise the Red LanternRated ★ 3.5
Go BackRated ★ 4.0
Caesar and CleopatraRated ★ 2.0
The WrathRated ★ 1.5
Beauty WaterRated ★ 1.0
Crush and BlushRated ★ 2.5