Movies
Ratings
82
Monsters UniversityRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
PrimeRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
About a BoyRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 2.5
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0- BlackRated ★ 5.0