Titles you rated
The ResidenceRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5