Titles you rated
Man in LoveRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0