Titles you rated
Get OutRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
7 Days in EntebbeRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
WombRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5