Titles you rated
- SinglesRated ★ 3.5
KillersRated ★ 4.0
Johnny MnemonicRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 3.0
Monster-in-LawRated ★ 4.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.5
Guess WhoRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.0
The Heir Apparent: Largo WinchRated ★ 3.5
Wild ThingsRated ★ 3.5
HeartbeatRated ★ 3.5
If the Sun Rises in the WestRated ★ 2.5
Color of NightRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.5
A Time to KillRated ★ 3.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.5
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.5
HellcatsRated ★ 3.5
Life as We Know ItRated ★ 4.0
Horton Hears a Who!Rated ★ 4.0