Titles you rated
Infernal AffairsRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 2.0