Movies
Ratings
303
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Robin HoodRated ★ 3.0
Rob-B-HoodRated ★ 3.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 2.5
NextRated ★ 2.0
Copying BeethovenRated ★ 3.5
Battle of the WarriorsRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 2.5
PushRated ★ 3.5
Little ManRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0