Movies
Ratings
748- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0