Movies
Ratings
86
ChefRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0