Series
Ratings
17
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0