Movies
Ratings
309
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
ItRated ★ 4.5
UnbreakableRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0