Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0