Titles you rated
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.5
One Spring NightRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Neil Gaiman's Likely StoriesRated ★ 3.5
Person of Interest Season 2Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Good Omens Season 1Rated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Nirvana in FireRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0