Series
Ratings
121
Kieta HatsukoiRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5