Series
Ratings
99
ClickbaitRated ★ 3.5
The Chestnut ManRated ★ 3.5
The BreakthroughRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Dept. QRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Black DovesRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Silo Season 2Rated ★ 3.5
Dark MatterRated ★ 3.5
Silo Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 3.5
DisclaimerRated ★ 4.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 5.0