Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0