Movies
Ratings
262
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Struggle: The Life and Lost Art of SzukalskiRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 2.5