Titles you rated
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Marvel Iron ManRated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0