Movies
Ratings
59
HitchRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0