Movies
Ratings
480
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
About FamilyRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5
FlowRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 3.0